Op welke dagen/tijden zijn jullie klantenservice medewerkers te bereiken?

Hebt u meer vragen? Een aanvraag indienen

Onze klantenservice staat voor je klaar om je te helpen en je vragen te beantwoorden. Je kunt contact met ons opnemen via ons ticketsysteem of onze intelligente chatbot. Hieronder vind je de dagen en tijden waarop onze klantenservice beschikbaar is:

Dagen: Maandag tot en met vrijdag
Tijden: 09:00 - 17:00 CET

Tijdens deze uren kun je ons rechtstreeks bereiken via ons ticketsysteem. Je kunt je vraag stellen of je probleem beschrijven, en ons team zal zo snel mogelijk reageren om je te helpen. Kies hiervoor rechtsboven in deze pagina voor ‘Een aanvraag indienen’.

Daarnaast hebben we ook een intelligente chatbot beschikbaar die je kan helpen met veelgestelde vragen en eenvoudige problemen. De chatbot is 24/7 beschikbaar, zodat je op elk moment antwoorden kunt krijgen. Als de chatbot je vraag niet kan beantwoorden, wordt je doorverwezen naar ons ticketsysteem, waar ons team je verder zal assisteren tijdens de bovengenoemde openingstijden.

We streven ernaar om je de best mogelijke service te bieden en je vragen zo snel en efficiënt mogelijk te beantwoorden. Aarzel niet om contact met ons op te nemen via het ticketsysteem of de chatbot. We staan klaar om je te helpen!

Artikelen in deze sectie

Was dit artikel nuttig?
Aantal gebruikers dat dit nuttig vond: 1 van 9
Delen

Opmerkingen

0 opmerkingen

U moet u aanmelden om een opmerking te plaatsen.